![Завантаження Події](https://beitdan.org.ua/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Це подія пройшло.
День відкритих дверей :-)
05.09.2021
![](https://beitdan.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/d0794ca3-0c49-4d94-b67e-e416ad3c393b.jpg)
Де ще як не у Бейт Дані ? можна знайти все студії для будь-якого віку в одному місці? Сумніваєтеся? Приходьте знайомитися 5 вересня з 10 ранку – на вул. Тобольська 46.
Дитячі розвиваючі студії, спортивні і танцювальні студії, вокал і арт, навчальні курси для дорослих … і це далеко не все !!! Беріть друзів, рідних і знайомих і до зустрічі в Бейт Дані! Ми дуже чекаємо!